European Women's Individual Chess Championship (Antalya, TUR, 11-22.04.2019)

Official Site
Chess-Results
​​​​
Final Ranking after 11 Rounds (130 players)

Rk.SNo

NameFEDRtgPts.TB1TB2TB3RpKrtg+/-
14
IMKashlinskaya AlinaRUS24778,0242071,076,025821014,5
27
GMSebag MarieFRA24618,0240669,073,525681015,2
311
IMPaehtz ElisabethGER24568,0239567,573,025571014,0
421
IMGaponenko InnaUKR24288,0238669,575,025451016,8
55
GMStefanova AntoanetaECX24648,0234663,068,02509106,2
634
WGMGuichard PaulineFRA23927,5240471,075,525142038,0
771
WGMFataliyeva UlviyyaAZE22667,5240266,570,524932068,4
819
GMUshenina AnnaUKR24327,5238169,074,024991010,4
920
IMTsolakidou StavroulaGRE24297,5237364,568,52491109,4
102
GMDzagnidze NanaGEO25137,5236566,071,0248310-3,0
1124
WGMZawadzka JolantaPOL24187,5235564,068,52474108,8
129
GMCramling PiaSWE24607,5235464,068,52478103,1
1322
IMBodnaruk AnastasiaRUS24277,5232764,068,52438103,6
1415

GM
Socko MonikaPOL24477,5231057,560,5240910-2,0
1875
WGMMamedjarova TurkanAZE22567,0237361,564,024332053,2
2117
IMMammadzada GunayAZE24387,0233763,067,5242410-1,7
3344
WIMBalajayeva KhanimAZE23586,5236459,564,024042015,2
4347
IMMammadova GulnarAZE23496,0234567,072,02356101,2
6381
WGMAbdulla KhayalaAZE22285,5239062,568,023822045,2
7452
WFMBeydullayeva GovharAZE23165,5222254,558,0219720-31,4
82111

Soyunlu NarminAZE20645,0227655,058,522072038,8
9467
WGMMamedjarova ZeinabAZE22804,5226255,558,0216720-32,2
10287
WIMAghasiyeva FidanAZE22094,5215547,550,5206820-40,4
Read more

XII Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2019 (Gran Canaria, ESP, 13-20.04.2019)

Official Site
Chess-Results

Final Ranking after 9 Rounds (115 players)

Rk.SNo

NameFEDRtgIPts.TB1TB2TB3Rprtg+/-
12
GMMoiseenko VadimRUS25127,541,540,574,0255011,6
26
GMMirzoev AzerAZE24567,539,038,076,0255318,1
312
IMFantinel ThibaultFRA23847,036,035,072,023928,9
41
GMKurajica BojanCRO25227,032,532,568,023472,9
53
GMGleizerov EvgenyRUS24906,536,535,566,024484,5
65
GMUlybin MikhailRUS24756,536,535,564,02377-0,6
74
GMPap MisaSRB24806,535,534,564,02322-5,5
87
IMBarbot PierreFRA24406,534,533,564,02332-1,8
99
IMAlvarado Diaz AlejandroESP23996,532,531,564,02158-12,0
1026

Medina Martin AlbertoESP20426,531,530,566,0214056,4
Read more

European Individual Chess Championship 2019 (Skopje, MKD, 18-29.03.2019)

Official Site
Chess-Results

11 turdan sonra yekun sıralama

Rk.SNo

AdFEDRtgPts.TB1TB2
11
GMArtemiev VladislavRUS27368,5260070,0
29
GMGrandelius NilsSWE26948,5259571,5
337
GMPiorun KacperPOL26318,0262672,5
413
GMRodshtein MaximISR26738,0262269,5
516
GMBerkes FerencHUN26668,0259567,5
628
GMAnton Guijarro DavidESP26438,0257767,0
714
GMNisipeanu Liviu-DieterGER26708,0256967,0
841
GMMovsesian SergeiARM26278,0253962,5
976
GMHuschenbeth NiclasGER25948,0253162,0
1058
GMOparin GrigoriyRUS26138,0252862,5
1118
GMSafarli EltajAZE26628,0251562,5
1356
GMMamedov RaufAZE27016,0249764,0
154142
IMSadikhov UlviAZE24886,0241056,5
198184
IMMuradli MahammadAZE24445,5240655,5
236234
IMGarayev KananAZE23685,0236059,0
244209
IMGadimbayli AbdullaAZE24045,0232952,0
304355

Azadaliyev JahandarAZE18634,0230551,5
Read more

Aeroflot Open 2019 (Moscow, RUS, 20-27.02.2019)

Chess-Results
Blitz Results
9 turdan sonra yekun sıralama (B qrupu, 126 iştirakçı)
Rk.SNo
AdTipFEDRtgPts.TB1TB2
13GMBogdanovich Stanislav
UKR25367,552446
25IMHarutyunian Tigran K.
ARM25326,552420
329IMMuradli MahammadU18AZE24446,552414
47GMLintchevski Daniil
RUS25176,552412
510GMShyam Sundar M.
IND25126,542434
927IMAsadli VugarU18AZE24496,052372
2187FMSuleymanli AydinU18AZE23175,552434
8244WIMBalajayeva KhanimU18AZE23974,052276
114115CMSamadov ReadU18AZE21803,042335
11584WGMFataliyeva UlviyyaU18AZE23183,042213

9 ikiqat turdan sonra yekun sıralama (Blitz qrupu, 208 iştirakçı)
1GMKarjakin, SergeyRUS278214.5
2GMAnton Guijarro, DavidESP257514.0
3GMIturrizaga Bonelli, EduardoVEN265413.0
4GMMamedov, RaufAZE269913.0
5GMGrischuk, AlexanderRUS276313.0
6GMIndjic, AleksandarSRB266913.0
36FMSuleymanli, AydinAZE209811.0
50GMSafarli, EltajAZE265510.5
97IMAsadli, VugarAZE23909.0
102IMMuradli, MahammadAZE22479.0
152WIMBalajayeva, KhanimAZE19918.0
180WGMFataliyeva, UlviyyaAZE21836.5
185WGMGashimov, SarkhanAZE23206.0
Read more

Meenutades Paul Kerest 2019 (Tallinn, EST)

Chess-Results Blitz (12.01.2018)

9 turdan sonra yekun sıralama (Blitz, 88 iştirakçı)

Rk.SNo
AdFEDRtgPts.TB1TB2TB3
11GMGuseinov GadirAZE26908,050,545,00,0
27GMTurov MaximRUS24797,549,545,00,0
39GMLadva OttomarEST24687,049,545,00,0
415FMChukavin KirillEST23097,049,044,50,0
518
Kukk SanderEST22466,550,545,50,0
63GMSadvakasov DarmenKAZ26196,549,044,00,0
76GMEhlvest JaanUSA24906,548,043,50,0
84GMFier AlexandrBRA25956,547,542,00,0
910GMVolodin AleksandrEST24536,544,540,00,0
1014IMSmirnov ArtemRUS23156,543,038,50,0
Read more

King Salman World Blitz Championship 2018 (Saint Petersburg, RUS, 26-30.12.2018)

Official Site
Chess-Results Rapid Open
Chess-Results Rapid Women
Chess-Results Blitz Open
Chess-Results Blitz Women

15 turdan sonra yekun sıralama (Rapid Open, 206 iştirakçı)
Rk.SNo
AdFEDRtgIPts.TB1TB2
125GMDubov DaniilRUS272311,02860132,5
26GMMamedyarov ShakhriyarAZE278610,52846131,5
32GMNakamura HikaruUSA284410,52833125,5
43GMArtemiev VladislavRUS281210,52828131,5
51GMCarlsen MagnusNOR290310,52779121,5
3720GMGuseinov GadirAZE27329,02702116,5
7717GMMamedov RaufAZE27398,02604111,5

17 turdan sonra yekun sıralama (Blitz Qadınlar, 125 iştirakçı)
Rk.SNo
AdFEDRtgPts.TB1TB2
12GMLagno KaterynaRUS256013,52616174,0
225IMKhademalsharieh SarasadatIRI237713,02562171,0
312GMLei TingjieCHN245812,52558170,5
410GMGunina ValentinaRUS248912,02490166,5
58GMTan ZhongyiCHN249411,52479164,0
614GMGoryachkina AleksandraRUS242211,52463160,5
715GMUshenina AnnaUKR241911,52442174,0
1052WGMMamedjarova ZeinabAZE227111,02494166,0
2341IMMammadova GulnarAZE231110,52339147,0
2555IMMammadzada GunayAZE225610,02388147,0
2746WGMMamedjarova TurkanAZE230010,02357146,5
Бесплатное приложение maximarkets, которое научит зарабатывать.
Read more

European Individual Blitz and Rapid Chess Championships 2018 (Skopje, MKD, 6-9.12.2018)

Official Site

Chess-Results Blitz (6-7.12.2018)

Final Ranking after 22 Rounds (324 players)
Rk.SNo
AdFEDRtgPts.TB1TB2TB3Rprtg+/-
11GMArtemiev VladislavRUS282518,50,0316,5327,0282014,4
218GMCheparinov IvanGEO261817,00,0292,5304,0265329,2
34GMNavara DavidCZE270716,50,0297,0307,026938,0
435IMDemidov MikhailRUS254616,00,0306,0317,0267477,6
53GMGuseinov GadirAZE270816,00,0303,5313,0271315,6
66GMEsipenko AndreyRUS267316,00,0285,5297,02596-6,4
72GMMamedov RaufAZE274116,00,0282,5293,02664-24,4

Chess-Results Rapid (8-9.12.2018)
Read more

Pavlodar Open 2018 (Pavlodar, KAZ, 23.11-1.12.2018)

Official Site
​​​​
Chess-Results
​​​​
Final Ranking after 10 Rounds (107 players)

Rk.SNo
NameFEDRtgClub/CityPts.TB1TB2TB3
114GMKostenko PetrKAZ2449Костанай8,066,00,06
22GMVorobiov Evgeny E.RUS2557Рф7,564,50,05
36
Utegaliyev AzamatKAZ2518Уральск7,561,50,06
423FMSuleymenov AlisherKAZ2326Павлодар7,559,50,07
57IMKhanin SemenRUS2510РФ7,065,50,06
63GMKorneev OlegESP2551Испания7,062,50,04

5GMBurmakin VladimirRUS2531РФ7,062,50,04
810GMMirzoev AzerAZE2489Азербайджан7,061,50,05
94GMMalakhatko VadimBEL2545Бельгия7,059,51,06
1027
Sisabayev KuanyshKAZ2279Павлодар7,059,50,05
Read more

Saint- Petersburg IM norm tournament (Saint- Petersburg, RUS, 6-14.11.2018)

Official Site
Chess-Results

9 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama 
Rk.
AdRtgFED12345678910Pts.TB1TB2TB3
1IMUsmanov Vasily2453RUS*½½101½1116,526,250,02,0
2
Azimov Ilyas2162RUS½*01½1½1116,525,750,02,0
3
Mustafayev Farid2109AZE½1*01½½½½15,524,250,02,5
4IMSchekachikhin Maksim2370RUS001*10½1½15,019,750,02,0
5WFMGetman Tatyana2195RUS1½00*11½½04,520,500,01,5
6FMGolikov Daniil2319RUS00½10*½½1½4,015,750,01,5
7IMBajarani Ilgar2310AZE½½½½0½*0½½3,516,750,02,0
8FMSiagodnik Anton2287BLR00½0½½1*½½3,513,500,01,0
9
Sokolov Ilia2150RUS00½½½0½½*½3,012,500,01,5
10FMTokranovs Dmitrijs2306LAT00001½½½½*3,011,500,01,0
Read more

Hoogeveen Open 2018 (Hoogeveen, NED, 20-27.10.2018)

Official Site
Chess-Results

Final Ranking after 9 Rounds (82 players)
Rk.SNo
NameFEDRtgITB1TB2TB3nrtg+/-
11GMAmin BassemEGY268615,5473,4
26GMKryakvin DmitryRUS259525,5478,0
32GMSafarli EltajAZE267635,5470,2
45GMVan Den Doel ErikNED260745,54710,4
53GMGuseinov GadirAZE266706,559-3,4
611IMBeerdsen ThomasNED246006,5599,4
715IMBuckels ValentinGER241306,55911,7
87GMPruijssers RoelandNED250106,5499,3
Read more

Enez Kaymakamlığı 2. Uluslararası Açik Satranç Turnuvası (Istanbul, TUR, 15-20.09.2018)

Official Site

9 maçdan sonra final sıralama (92 sporcu)
SIRA B.NO.
İSİM RTG FED KULÜP/ŞEHİR PUAN BH. SB BHs Res. Vict
1 1 GM MAMMADOV ZAUR 2467 AZE AZERBAYCAN 51 44,00 461½ 0 6
2 4 IM BOGDANOV EGOR 2379 UKR UKRAYNA 51 43,50 447 0 6
3 2 IM MIRZOEV EMIL 2442 UKR UKRAYNA 7 51 41,50 443 0 5
4 5 IM DARBAN MORTEZA 2333 IRI İRAN 7 49 39,00 447½ 0 5
5 9
ALİYEV ELNUR 2203 AZE AZERBAYCAN 7 48½ 38,50 443 0 6
Read more

Mersin Büyükşehir Belediyesi 3.Uluslararası Satranç Turnuvası (Mersin, TUR, 9-15.09.2018)

Official Site

9 maçdan sonra final sıralama (53 sporcu)
SIRA unvan İSİM RTG FED PUAN BH. SB Res. Vict
1 GM RASULOV VUGAR 2527 AZE 7 45½ 38,00 0 5
2 GM SHİSHKİN VADİM 2443 UKR 48 35,25 0 4
3 IM ISKANDAROV MİSRATDİN 2482 AZE 47 36,25 0 5
4 IM KHODASHENAS MERSAD 2452 IRI 47 35,75 0 5
5 IM ANNABERDİEV MEİLİS 2514 TKM 43½ 33,25 0 5
12 FM ZEYNALLİ RASHAD 2318 AZE 41½ 25,00 0 5
15 WGM KAZİMOVA NARMİN F 2264 AZE 5 45 25,25 0 2
24 FM GASİMOV PARVİZ 2341 AZE 39½ 17,75 0 4
27 SOYUNLU NARMİN F 2051 AZE 37½ 17,75 0 4
32 WGM ABDULLA KHAYALA F 2229 AZE 33 15,25 0 4
Read more

17.İzmi̇r açık Bornova beledi̇yesi̇ İzmi̇r’in kurtuluşu uluslararası satranç turnuvası (Izmir, TUR, 09-13.09.2018)

Official Site

9 maçdan sonra final sıralama (164 sporçu)
SIRA UNV SOYADI ADI RTG ELO FED ŞEHİR/ÜLKE PUAN BH. SB BHs Res. Vict
1 IM MAMMADOV AYAZ 2411 2411 AZE AZERBAYCAN 53 46,25 460½ 0 6
2
GUSEYNOV ALİHAN 2297 2297 UZB ÖZBEKİSTAN 50 44,00 448 0 6
3 FM IŞIK ALPARSLAN 2215 2210 TUR İSTANBUL 7 52½ 42,00 446½ 0 6
4 IM YILMAZYERLİ MERT 2477 2450 TUR İZMİR 7 52½ 41,75 452½ 0 5
5 FM MOHANNAD FARHAN 2201 2201 JOR ÜRDÜN 7 49½ 40,00 459½ 0 5
6
GÜNCAN BERKE 2045 1946 TUR DENİZLİ 7 49½ 39,00 436½ 0 6
7 IM ARAT UFUK SEZEN 2385 2385 TUR İZMİR 7 48½ 39,25 450½ 0 6
8 IM DARBAN MORTEZA 2333 2333 IRI İRAN 7 46½ 40,25 426 0 6
9
BİÇER ATAKAN MERT 1952 1843 TUR ADANA 7 44½ 35,00 433 0 7
Read more

Chernivtsi Autumn 2018 (Blitz, Chernivtsi, UKR, 06.09.2018)

Official Site
Chess-Results

11 turdan sonra yekun sıralama (Blitz, 68 iştirakçı)
Rk. SNo
Ad FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 11 GM Safarli Eltaj AZE 2600 9,5 76,5 72,5 67,0
2 7 GM Guseinov Gadir AZE 2669 8,5 77,5 73,0 68,5
3 3 GM Bogdanovich Stanislav UKR 2697 8,0 78,0 72,5 67,0
4 2 GM Zubov Alexander UKR 2722 8,0 78,0 72,5 66,5
5 1 GM Mamedov Rauf AZE 2745 8,0 75,0 71,5 66,0
Read more