3-cü Hamlet Rzayev Memorialı (Sumqayıt, 3-7.03.2018)

Chess-Results
9 turdan sonra yekun sıralama (63 iştirakçı)
Rk.
Ad Rtg FED Pts. TB1 TB2 TB3
1
Bayramov Zaur 2256 AZE 9,0 53,5 41,0 0,0
2 FM Ibrahimli Murad 2303 AZE 8,0 55,0 43,0 0,0
3
Ilyasli Ughur 1964 AZE 6,5 55,5 42,0 0,0
4
Farhadli Farhad 1901 AZE 6,5 53,0 40,5 0,0
5
Aliyev Rahim 1855 AZE 6,5 53,0 40,5 0,0
6
Yagublu Abil 1536 AZE 6,5 51,0 39,0 0,0
Read more

Qadınlar arasında Azərbaycan çempionatı (18-26.02.2018)

Chess-Results
9 turdan sonra yekun sıralama
Rk. SNo
Ad FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 6 WFM Balajayeva Khanim AZE 2319 6,5 2234 45,5 0,0
2 5 WGM Mammadzada Gunay AZE 2333 6,5 2154 46,0 0,0
3 2 IM Mammadova Gulnar AZE 2357 6,0 2221 47,0 0,0
4 3 WGM Mamedjarova Zeinab AZE 2355 5,5 2264 47,0 0,0
5 7 WGM Mamedjarova Turkan AZE 2255 5,5 2232 44,5 0,0
6 10 WIM Mammadova Narmin AZE 2213 5,5 2064 40,0 0,0
7 4 WFM Hojjatova Aydan AZE 2336 5,0 2262 48,5 0,0
8 1 WGM Fataliyeva Ulviyya AZE 2384 5,0 2225 48,0 0,0
9 9 WIM Ibrahimova Sabina AZE 2222 5,0 2141 47,0 0,0
10 11
Soyunlu Narmin AZE 2008 5,0 2090 43,0 0,0
11 8 WFM Beydullayeva Govhar AZE 2238 4,5 2048 37,0 0,0
12 12 WCM Allahverdiyeva Ayan AZE 1948 4,5 1994 36,5 0,0
13 20
Ahmadova Irada AZE 1641 4,0 2009 40,5 0,0
14 19 WCM Rzali Sabina AZE 1704 4,0 1899 31,0 0,0
15 18 WFM Mammadova Susan AZE 1838 3,5 2007 37,0 0,0
16 14
Heydarova Aytaj AZE 1907 3,5 1940 33,0 0,0
17 15 WFM Katanova Aynur AZE 1893 3,5 1922 33,0 0,0
18 17
Babayeva Samira AZE 1842 2,5 1970 36,0 0,0
19 13
Hajiyeva Laman AZE 1944 2,5 1955 34,5 0,0
20 16
Babazade Zhala AZE 1854 2,0 1959 35,0 0,0
Read more

Kişilər arasında Azərbaycan çempionatı (15-24.01.2018)

Chess-Results

9 turdan sonra yekun sıralama
Rk. SNo
Ad FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 2 IM Gadimbayli Abdulla AZE 2415 7,0 2307 0,0 6
2 9 FM Aliyev Ravan AZE 2283 7,0 2265 0,0 5
3 5 FM Muradli Mahammad AZE 2376 6,0 2302 0,0 4
4 4 IM Bashirli Nail AZE 2391 6,0 2300 0,0 4
5 13 FM Bayramov Elvin AZE 2180 5,0 2287 0,0 4
6 3
Shahaliyev Ismayil AZE 2404 5,0 2241 0,0 3
7 7 FM Ibrahimli Murad AZE 2302 5,0 2214 0,0 4
8 14
Babazada Khazar AZE 2166 4,5 2303 0,0 4
9 10 FM Garayev Kanan AZE 2260 4,5 2300 0,0 3
10 12 WFM Beydullayeva Govhar AZE 2230 4,5 2282 0,0 3
11 1 IM Asadli Vugar AZE 2470 4,5 2267 0,0 3
12 6 FM Mammadov Sadig AZE 2314 4,5 2229 0,0 3
13 17 FM Eynullayev Altay AZE 2121 4,0 2262 0,0 1
14 8 FM Ahmadzada Ahmad AZE 2297 3,5 2222 0,0 2
15 11 FM Suleymanli Aydin AZE 2259 3,0 2216 0,0 2
16 15
Eynullayev Atilla AZE 2149 2,5 2254 0,0 2
17 18 CM Samadov Read AZE 2007 2,5 2243 0,0 2
18 16
Isgandarov Shahriyar AZE 2122 2,0 2254 0,0 2
Read more

Fuad Cəfərov memorialı 2018

Open tournament
7 turdan sonra yekun sıralama (117 iştirakçı)
Rk. SNo Ad FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 5 Huseynov Shahin AZE 2184 6,0 33,0 23,5 28,50
2 3 Davidov Samir AZE 2203 6,0 33,0 23,5 27,75
3 2 Orujov Shujaat AZE 2247 6,0 32,5 23,0 27,00
4 15 Ahadzade Kanan AZE 1910 6,0 28,5 21,0 23,50

U10 Children tournament
7 turdan sonra yekun sıralama (58 iştirakçı)
Rk. SNo Ad Tip Cins FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 58 Zeynalov Said U10
AZE 0 6,0 32,0 23,0 27,25
2 12 Yeganegi Barad U08
IRI 1215 6,0 25,0 18,5 20,00
3 4 Jalalvand Amir Hesam U08
IRI 1327 5,5 32,0 23,5 23,25
4 11 Keshani Kian U08
IRI 1218 5,5 29,0 20,5 21,25
5 1 Suleymanli Ismayil U10
AZE 1420 5,0 35,5 25,5 24,00
6 2 Davidov Ughur U10
AZE 1352 5,0 29,0 21,0 19,25
7 3 Abaszada Suada U10 w AZE 1330 5,0 28,0 20,0 19,25
8 9 Ismayilova Khanim U08 w AZE 1235 5,0 26,5 18,5 17,50
9 20 Mehtizada Murad U08
AZE 1124 5,0 26,0 18,5 18,50
10 23 Aychichek Tahir Ali U10
AZE 1108 5,0 22,5 16,0 18,00

Master tournament
9 turdan sonra yekun sıralama (22 iştirakçı)
Rk. SNo
Ad FED Rtg Pts. TB1 TB2 TB3
1 4 IM Tahbaz Arash IRI 2442 6,5 44,0 34,5 31,00
2 1 GM Mirzoev Azer AZE 2503 6,0 46,0 35,0 30,00
3 2 GM Benidze Davit GEO 2501 5,5 46,0 36,0 27,75
4 10 GM Kekelidze Mikheil GEO 2387 5,5 42,5 33,5 25,50
5 20
Nadimifar Adnan IRI 2222 5,5 42,5 32,5 25,25
6 7
Shahaliyev Ismayil AZE 2404 5,5 38,5 29,5 23,50

Blitz tournament
7 turdan sonra yekun sıralama (33 komanda)
Rk. SNo Komanda Oyunlar + = - TB1 TB2 TB3
1 4 Young stars 7 5 2 0 12 10,5 0
2 1 Old Guards 7 4 3 0 11 10,0 0
3 2 Alekhine 7 4 3 0 11 10,0 0
4 5 Dentist 7 4 2 1 10 10,5 0
Read more

Azərbaycan çempionatı 1-ci dəstə (27.11-3.12.2017)

Chess-Results

7 turdan sonra yekun sıralama
Rk. SNo
Ad FED Rtg Pts. TB1
TB2 TB3
1 1 FM Eynullayev Altay AZE 2178 5,0 4,0 0,5 27,5
2 4
Eynullayev Atilla AZE 1975 5,0 4,0 0,5 26,0
3 7
Novruzov Emin AZE 1808 4,5 3,0 0,0 25,5
4 6
Gurbanov Ismayil AZE 1845 4,5 3,0 0,0 25,0
5 3
Ismayilov Muhammad AZE 2003 4,5 2,0 0,0 28,5
6 12
Garayev Khagani AZE 1631 4,5 2,0 0,0 23,0
7 5
Salimov Shovkat AZE 1930 4,0 3,0 0,0 29,5
8 11
Mammadov Anar AZE 1656 3,0 3,0 0,0 24,0
9 14
Azadaliyev Jahandar AZE 1404 3,0 2,0 0,0 24,0
10 2
Ilyasli Ughur AZE 2027 3,0 1,0 0,0 22,0
11 10
Abdullayev Beytulla AZE 1688 2,5 2,0 0,0 22,0
12 9
Khudiyev Sanan AZE 1719 1,5 0,0 0,0 23,5
13 8 WCM Rzali Sabina AZE 1774 1,0 1,0 1,0 21,0
14 13
Hasanov Mirmusa AZE 1617 1,0 1,0 0,0 21,5
Read more

Baku Open (12-21.11.2017)

Chess-Results Open
9 turdan sonra yekun sıralama (Open, 125 iştirakçı)
Rk. SNo
Ad FED RtgI Pts.  TB1  TB2
1 2 GM Abasov Nijat AZE 2596 7,5 2370 6
2 13 IM Bashirli Nail AZE 2363 7,0 2327 5
3 10 IM Abdulov Orkhan AZE 2407 7,0 2122 6

Chess-Results Children
9 turdan sonra yekun sıralama (Uşaqlar, 91 iştirakçı)
Rk.
Name Rtg FED Pts. TB1 TB2 TB3
1
Abdulkarimli Eljan 1450 AZE 8,0 7,0 0,0 52,0
2
Israilov Agil 1621 AZE 7,0 7,0 0,0 49,0
3
Alasgarli Ibrahim 1382 AZE 7,0 6,0 0,0 53,5
4
Nasibova Narmin 1278 AZE 6,5 6,0 0,0 44,5
5
Asadli Toghrul 1245 AZE 6,5 6,0 0,0 41,5
6
Abdinov Matin 1138 AZE 6,5 5,0 2,0 53,5
7
Bashirov Kemal 1579 UKR 6,5 5,0 0,0 47,5
8
Mammadli Ilkin 1352 AZE 6,5 5,0 0,0 44,0
Read more