VI Sunway Sitges International Chess Festival (Sitges, Barcelona, ESP, 13-22.12.2019)

Chess-Results

Final Ranking after 10 Rounds (Group A, 311 Players)
Rk.SNo
NameFEDRtgIPts.TB1TB2TB3
13GMKorobov AntonUKR26688,561,566,054,75
218GMDurarbayli VasifAZE26098,060,065,051,50
322GMSvane RasmusGER25978,056,560,548,50
426GMPuranik AbhimanyuIND25807,560,064,547,50
535GMLi DiCHN25437,559,564,546,00
611GMTabatabaei M.AminIRI26357,559,063,546,00
721GMGareyev TimurUSA25987,558,563,546,50
814GMHeimann AndreasGER26177,558,062,545,25
917GMKarthikeyan MuraliIND26117,557,061,545,50
106GMLagarde MaximeFRA26557,557,061,544,25
1116GMNihal SarinIND26127,556,561,045,25
1219GMAdly AhmedEGY26077,556,560,544,75
Read more

YAŞ QRUPLARI SUMQAYIT BİRİNCİLİYİ

YAŞ QRUPLARI SUMQAYIT BİRİNCİLİYİ FİNAL MƏRHƏLƏSİNİN NƏTİCƏLƏRİ:


8 yaş oğlan: http://chess-results.com/tnr496080.aspx?lan=11&art=1

1. Ümid Allahverdi 5-dən 5 xal.

2. Əli Mahmudlu 3 xal.

3. Sadiq Mahmudlu 3 xal.


10 yaş oğlan: http://chess-results.com/tnr496079.aspx?lan=11&art=1

1. Əziz Cəfərli 5-dən 4.

2. Elçin Şəkərəliyev 4 xal.

3. Rəşid Məmmədov d 3,5 xal.


12 yaş oğlan: http://chess-results.com/tnr496078.aspx?lan=11&art=4

1. Tunar Babayev 7-dən 6 xal.

2. Rüstəm Rüstəmov 5,5 xal.

3. Raul İsmixanlı 5 xal.


14 yaş oğlan: http://chess-results.com/tnr496077.aspx?lan=11&art=4

1. Əli Həsənov 7-dən 6 xal.

2. Şamil Məmmədov 6 xal.

3. Murad Ağazadə 4,5 xal.


8 yaş qızlar: http://chess-results.com/tnr496075.aspx?lan=11&art=1

1. Leyla Mirzəliyeva 5-dən 3,5 xal.

2. Fatimə Mirzəliyeva 2,5 xal.

3. Zəhra Abdullazadə 2 xal.


10 yaş qızlar: http://chess-results.com/tnr496074.aspx?lan=11&art=1

1. Nuray Yarəliyeva 9-dan 8 xal.

2. Mədinə İmranlı 8 xal.

3. Nuray Məmmədli 7 xal.


12 yaş qızlar: http://chess-results.com/tnr496072.aspx?lan=11&art=1

1. Nurtən Nuriyeva 4-dən 2,5 xal.

2. Leyla Rzalı 2,5 xal.

3. Jalə Abışlı 1,5 xal.


14 yaş qızlar: http://chess-results.com/tnr496071.aspx?lan=11&art=1

1. Aytac Kərimli 5-dən 3,5 xal.

2. Məhluqə Zülfüqarlı 3 xal.

3. Kamilla Ələsgərova 3 xal.


16 yaş qızlar: http://chess-results.com/tnr496070.aspx?lan=11&art=1

1. Ümman Nəbiyeva 5-dən 4 xal.

2. Elmira Qurbanova 3 xal.

3. Leyla İsayeva 5-dən 2 xal.


BAŞ HAKİM: İLHAM ƏLİYEV.

Read more

Qadınlar arasında Azərbaycan çempionatına seçmə turnir (09-17.12.2019)

Chess-Results

9 turdan sonra yekun sıralama
Rk.SNo
AdFEDRtgPts.TB1TB2TB3
14WIMIbrahimova SabinaAZE22147,060,023,25
25WCMIsmayil MalakAZE19546,550,022,75
38WCMRzali SabinaAZE19165,050,012,50
41
Abdinova NarminAZE15354,040,013,00
52
Safarova AytanAZE16373,530,07,50
69
Jafarova AyselAZE14273,021,08,75
76
Nuriyeva NurtanAZE13733,020,010,50
87WFMHajiyeva LamanAZE20121,510,06,25
93
Heydarova AytajAZE18021,510,05,50
Read more

11th Penang Heritage City International Chess Open 2019 (Penang, MAS, 9-14.12.2019)

Official Site
Chess-Results

Final Ranking after 9 Rounds (Open group, 114 players)
Rk.SNo
NameFEDRtgPts.TB1TB2TB3
14GMMirzoev AzerAZE24577,00,055,042,50
21GMSivuk VitalyUKR25887,00,052,039,00
39
Sammed Jaykumar SheteIND23807,00,052,038,50
46IMFirman Syah FaridINA23936,50,051,536,00
520
Hari Madhavan N BIND22806,50,050,534,50
617FMWong Yinn LongMAS22986,50,050,534,25
73IMTaher Yoseph TheolifusINA24696,50,049,534,75
82GMKorneev OlegESP25246,50,049,534,00
98IMNovita AnjasINA23816,50,049,533,50
1044CMArfan Aditya BagusINA20726,50,046,031,50
Read more